Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fińskie domy na zamówienie
Wresit27 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 35
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Post: #1
fińskie domy na zamówienie
bylibyście skłonni zamówić sobie taki fiński dom z katalogu? dziwnie tak chyba zamawiać sobie dom, zawsze wydawało mi się, że raczej projektuje się je na potrzeby konkretnej rodzinyDuży uśmiech a do tego jeszcze te fińskie przyjeżdżają w kawałkachUśmiech co o takim budownictwie myślicie?
05-27-2014 09:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Proses19 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Post: #2
RE: fińskie domy na zamówienie
jak dla mnie fińskie domy są ok, bo przynajmniej się je szybko budujeUśmiech mi tam nie przeszkadza, że przywożą elementy takiego domu, najważniejsze żeby wszystko dobrze było zrobione.
05-27-2014 09:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Huulu45 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Post: #3
RE: fińskie domy na zamówienie
fiński dom jest ok, bo właśnie najfajniejsze jest to, że wybierasz sobie projekt, a nie tracisz czasu na całe to planowanie, myślenie, co gdzie ma być, bo i tak tego nie zaplanuje się dobrze, a w gotowym projekcie wszystko jest już przemyślane. jak dlam nie bajer, że tak szybko mogą nowy dom wybudować, tym bardziej że to odm zdrowy bo z drewna. nawet kiedyś sobie taki zamówię, tylko jak uzbieram. już mam wybrany, ten środkowy Uśmiech http://www.fincomfort.pl/domy/domy-drewniane/ , podoba wam się?
05-27-2014 09:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

roznoszenie ulotek sosnowiec

tylna belka citroen berlingo